backgroundImage
Barva na přání!

Česanec vlny - bílý, nebarvený

Krásný vlněný česanec přírodně bílý. Česaná vlna je vhodná k předení, plstění, makramé, nebo tkaní. Na výběr jsou přírodní vlákna jako merino vlna, slovenské merino, směs s hedvábím, vlna corriedale a corriedale s tencelem.
Zobrazit více
0 %
od 6,20 €
popis
parametry
soubory a odkazy

CORRIEDALE

Zloženie: 100% vlna corriedale

Jemnosť:  cca 27 mikrónov

Vlna s dlhším vláknom má všestranné použitie. Ľahko sa plstí aj pradie.  S jemnosťou vlákna 27 mic. je ešte tále príjemná na dotyk a vhodná na svetre. Vďaka vysokej pevnosti je vlna Corriedale veľmi vhodná aj na pletenie ponožiek.


CORRIEDALE A TENCEL

Zloženie: 80% vlna corriedale , 20%tencel (lyocell)

Jemnosť:  cca 27 mikrónov

Úžasne hebký mix vlny corriedale a tencelu.  Tencel - lyocel - je eveľmi pevné ukalyptové vlákno, prirodzene antibakteriálne.  Tencel dodáva zmesy hodvábny lesk aj jemnosť. Zmes je vyčesaná na mieru pre Woolento . Vhodná na pradenie, plstenie ihlou, mokré plstenie, či umelecké tkanie. Zvlášť odporúčam na upradenie luxusnej ponožkovej priadze.


MERINO EXTRA JEMNÉ 

Zloženie: 100% vlna merino

Jemnosť:  cca 19 mikrónov

Jemná merino vlna, vhodná na pradenie, mokré aj suché plstenie, či umelecké tkanie. Veľmi vhodná pre začiatočníkov v pradení. Jemnosťou je táto vlna vhodná aj na čiapky a šály, či detské oblečenie.


MERINO SLOVENSKÉ  

Zloženie: 100% vlna merino z lokálneho chovu

Jemnosť:  cca 23,5  mikrónov

Vlna so stredne dlhým vlasom,lokálna, od šťastných ovečiek plemena MERINO spásajúcich slovenské lúky. Vlna je ozaj jemná, s hrúbkou vlákna cca 23.5 mikrometrov. Vlna bola profesionálne vyčesaná v malej slovenskej manufaktúre. Táto vlna má prírodný maslový odtieň. Takýto česanec je ideálny na pradenie, plstenie, alebo aj artové tkanie. 


MERINO A HODVÁB

Zloženie: 70% vlna merino extra jemná, 30% hodváb tussah

Jemnosť:  cca 19 mikrónov (merino)

Exkluzívna kombinácia jemnej vlny merino s hodvábom tussah pre dokonalý zážitok z pradenia na kolovrátku, či vretienku. Jemnosťou je táto vlna vhodná aj na čiapky a šály, či detské oblečenie.


MERINO A KID MOHÉR

Zloženie: 75% vlna merino jemná, 25% kid mohér

Jemnosť:  merino - cca 22,5 mikrónov,  kid mohér - cca 25mikrónov

Jemná merino vlna v kombinácii s kid mohérom je prosto úžasná. Krásne v sebe kombinuje jemnosť merina s leskom a nadýchanosťou mohéru. Užite si s ňou pradenie na kolovrátku, či vretienku. Krásne jej svedčí aj mokré a suché plstenie a tkanie. Obsah kid mohéru je 25%, vlnu veľmi príjemne odľahčuje.

   Diskuze je prázdná.
   přidat příspěvek do diskuze
   K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal

   Tenhle e-shop využíva cookies a bez jejich použití není schpen fungovat. Nesouhlasím s požíváním cookies na tomto e-shopu (zobrazí sa prázdná stránka).